Kāpēc gandrīz visu, ko esat iemācījušies par centrālapkures krāsnis ir nepareizi?

Pielāgot veidu, kurā jūs dzīvojat, lai jums palikt ērti pie zemākām temperatūrām. Ar centrālapkures krāsniņas, siltums tiek radīts ātri, un viņi energoefektīvu. Siltums tiek piegādāts, kur jūs vēlaties, un, ja jūs vēlaties to. Ja vēlaties kādu smagu siltumu, iet ar 32.000 BTUs. Tādā veidā ir efektīva un dod kontrolē siltumu.

Ja jums ir iespēja, lai pārvietotu savu sildītāju uz jebkuru daļu no jūsu mājā, ka jūs vēlaties, tas ir vienkārši, lai apsildītu jebkuras istabas jūsu mājā diezgan viegli. Tā kā lielākā daļa dabas gāzes sildītāji ir vairākas drošības funkcijas, tie var sakarst pieticīgās telpas efektīvi, un viņi arī vieni no ekonomiskākajiem risinājumiem homeowners var atkarīgs apsildīt mājas šodien, tas nav pārsteigums, ka tie pārdod, piemēram, hotcakes veikalos pašlaik. Biomasas apkures varētu ietaupīt milzīgas summas no tipiskām elektrības rēķini. Centrālās apkures un maiņstrāvas sistēmas kopā ar mitrinātāju var cirkulēt slikts gaiss visā Jūsu mājās. Portatīvie petrolejas sildītāji var saražot līdz 32.000 BTUs, lai gan vienības var atrast dažāda lieluma. Tvaika radiatori var arī būt ugunsgrēka bīstamību.
Jaunas idejas centrālapkures krāsnis nekad pirms izdalītas

Kad tas ir forši ārā, atkāpties no jūsu logiem atvērtiem un vieta masveida ventilatoru tieši pirms ekrāna. Tas ir iespējams atkāpties no jūsu Windows atvērts visu vakaru un justies droši. Ja jums ir atverami no augšas uz leju logiem, jūs esat vairākas pieejamu ac vienības izvēli.

Dzīve, nāve, un Centrālā apkure Krāsnis

Ir vairāki iemesli, lai mazgāt gaisa vadi savu dzīvesvietu. Jūs gatavojaties vēlas būt pārliecināti par lielisku ventilāciju. Ir nepieciešams zināt, cik ļoti svarīgi gaisa ventilācija ir mājas, un veids, kā siltuma jūsu mājās vienmērīgi, īpaši ziemā.

Jūs, iespējams, nav tādā stāvoklī, lai piekļūtu visām sadaļām šīm sistēmām (piemēram, pazemes kanālos), bet jūs varat nopelnīt atšķirība jūsu gaisa kvalitāti, tīrīšana jomas sistēmas jūs varētu sasniegt. Kad tas ir bojāta, un tur ir niecīga sadedzināta meklē platību, yep … tas ir izpūstas. Atcerieties arī, jums būs nepieciešams daudz vairāk vietas. Daudzas reizes, jo stāvi, iespējams, būs auksts, sega vai pad ir arī noteikts, pamatojoties uz to, saskaņā ar šo pilnīgu vienošanos. Tur nebija kāds veids, kā efektīvi apsildītu lielas istabas mūsu iepriekšējā mūra ēkā. Ir daudz dažādu viesnīcu atrodas Durham.

Jauna termostata kontrole ir daudz lētāka nekā aizstājējs degvielas patēriņš var būt. Bez tālvadības, tur nav termostata maksas vienības. Tas ir iespējams, visvairāk lēti sistēma, un ir arī droša un uzticama ja apkalpo bieži. Kas attiecas uz picking centrālā apkures sistēma, tas ir tā vērts, lai to informē. Tas ir līdz šim viens no visekonomiskākajiem, uzticamus un drošus apkures sistēmām. 1. veida mājas apkures procesā ir gaisa apkures process vai piespiedu gaisa apkure process. Tas ir visbiežāk mājas apkures sistēma.

No centrālapkures krāsnis Apelācijas

Šie ieteikumi ir paredzēts, lai palīdzētu jums darīt vienkāršas lietas, kas notiek, lai saglabātu cenu apkuri savu māju tik zemas, cik iespējams. Centrālās apkures iekārta, kas jums ir, iespējams maksā lielu naudu, lai saņemtu un instalēt. Pamatojoties uz jūsu gatavošanas prasībām, gan veida ierīču nodrošina Maytag.

cepetis krasnī